Masz pytanie?

Oferta dla projektantów wnętrz

Witamy Projektantów wnętrz oraz deweloperów.

Jeśli działasz już jakiś czas na rynku to wiesz że dobrze mieć sprawdzonego parnera który by ci dostarczył pewne rozwiązania. To właśnie dlatego projektanci wnętrz podejmują współpracę z firmą Martom Meble. 

Zapewnimy ci terminowe dostawy mebli z naszej oferty znajdującej się akualnie na stanie. Jeśli czegoś nie ma to podpisując z nami umowę to masz pewność. 

zobacz jakie propozycje możesz zyskać dzięki współpracy z nami

ofercie z naszego sklepu internetowego z meblami do mieszkania. 

 

Szafki najtańsze na rynku dostępne dla wszystkich, to nasza misja firmy. Chcieliśmy stworzyć meble ładne i praktyczne, lecz w przystępnej cenie dla każdego. Wszystkie szafki, które znalazły się w naszej ofercie są wykonane z najlepszych polskich materiałów. Zostały zaprojektowane tak, aby współgrały ze sobą i pasowały do każdego otoczenia. Szafki łazienkowe występuję w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Zaś szafki do pokoju i salonu możemy zakupić aż w ośmiu najmodniejszych kolorach. Są to meble modułowe i z łatwością możemy stworzyć z nich wymarzoną, ergonomiczną meblościankę. Do wyboru są szafki w kolorze wenge, śliwa, dąb sonoma, biel alpejska matowy, czarny matowy, biały połysk, czarny połysk oraz olcha.

 

Jeśli jednak potrzebujesz do swojej realizacji mebli na wymiar to zapraszam cię do odwiedzenia witryny na której zobaczysz więcej realizacji naszych mebli na wymiar.

 

Zapraszamy cię do kontaktu z naszą firmą produkcyjną. 

Zadzwoń teraz